Category: sport

1 94 95 961907 / 1907 POSTS
KF Ulpiana pas dorëheqjes të Ademit, ka nxe motorat duke vazhduar me fitoren e dytë rresht në xhiron e shtatë të Ligës së Dytë së Kosovës në futboll.
Ish-presidenti i Interit, Moratti foli në Tuttosport përpara derbit që zhvillohet të dielën në San Siro kundër Interit dhe Milanit. “Unë pres që të
Angel Di Maria mund të transferohet në Kinë Sipas tabloidit britanik, The Sun, Angel Di Maria mund të largohet nga Paris Saint-Germain gjatë janari
Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka arkëtuar mbi 500 milionë lekë nga shitja e biletave për ndeshjes Shqipëri – Itali Shqipëria u mposhtë nga
Lorik Cana mbrëmë edhe zyrtarisht i ka dhënë fund futbollit, pavarësisht se nuk ka luajtur nga vera e vitit 2016 Ish kapiteni i Shqipërisë, Lorik C
Arjen Robben e ka njoftuar pensionimin nga Kombëtarja e Holandës Ylli i Holandës, Arjen Rooben ka njoftuar edhe zyrtarisht se është pensionuar nga
Gianluigi Buffon e ka pranuar se Gianluigi Donnarumma mund të jetë zëvendësues i tij të Italia Portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon e ka konfirm
1 94 95 961907 / 1907 POSTS