Çfarë e lumturon Matt Damon?

Çfarë e lumturon Matt Damon?

Leonora emocionuese uron në uniformë të UÇK-së: “Babi, Kosova po bëhet me ushtri të re”

Matt Damon ishte i buzëqeshur derisa po jepte autografe të shumta pas një darke në Beverly Hills, California, transmeton Klan Kosova.

Aktori 48-vjeçar, fitues i Oscar, kishte të veshur një xhaketë prej lëkure dhe pantallona të zeza, gjatë natës me miqtë e tij.matt damon greets fans after dinner in beverly hills 034184274

COMMENTS