Çfarë po ndodh? Rashel largohet nga Xing

Çfarë po ndodh? Rashel largohet nga Xing

Ghulo dhe Xhavit Avdyli publikojnë këngën ‘Syzeza’

Personazhi tip i programit të suksesshëm të “Tv Klan” Rashel Kolaneci, nuk do të shfaqet më në këtë ekran.

Ajo ka ikur nga “Xing me Ermalin”, programi ku mori famë sezonin e kaluar dhe e nisi me sukses këtë sezon.

E kontaktuar nga “RevistaWho.com” Rashel e pohoi largimin, duke mos dhënë më shumë detaje. Nuk dihet ende nëse largimi i saj nga emisioni i Ermal Mamaqit ka ndodhur për shkak të një tjetër angazhimi të saj në ekran apo marrësheniet e saj me Ermalin nuk shkonin aq ‘vaj’ saç dukej nga ekrani.

Të shohim se kë do të zgjedhë Mamaqi për të zëvendësuar një nga vajzat më seksi shqiptare.

Kujtojmë se e para që la emisionin Xing ishte këngëtarja Fifi. Pas aludimeve se ajo kishe mosmarrëveshje me Ermalin, Fifi siguroi se ikja ishte për shkak të angazhimeve të saj në muzikë.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/cfare-po-ndodh-rashel-largohet-nga-x-445823/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

COMMENTS