Çfarë predikon Bibla në lidhje me hënën e përgjakur që do të ndodhë këtë javë

Çfarë predikon Bibla në lidhje me hënën e përgjakur që do të ndodhë këtë javë

Pas 10 vitesh martesë, gruaja zbulon se çfarë ndodhi kur i tha burrit se donte të flinte me burra tjerë

Profecitë biblike sugjerojnë se fundi i botës pritet të ndodhë gjatë kësaj jave, pasi në Tokë pritet të ndodhë fenomeni i njohur i hënës së përgjakur.

Disa fraza nga linti “Vepra dhe Zbulimi” sugjerojnë se bota mund të jetë e dënuar për t’u përballur me apokalipsin që parashikoi Bibla, transmeton portali Arbresh.info.

Shkrimet e shenjta parashikojnë se një tërmet i madh pritet të ndodhë një ditë para shfaqjes së hënës së përgjakshme.

Paniku ka përfshirë bregun perëndimor të SHBA-ve gjatë kësaj jave, pasi një tërmet masiv me magnitudë 7.9 shkallë ka tronditur Alaskën, duke shkaktuar një alarm për cunami.

Tani për herë të parë në 152 vjet, hëna e përgjakshme pritet të jetë e dukshme në mbarë botën.

Profetët të krishterë kanë parashikuar prej kohësh se hënat e përgjakshme parashikojnë një fazë që sjell fundin e botës.
Por a njeh shkenca këtë teori?

NASA ka deklaruar se kjo dëshmon një gjë të pabesueshme në fushën e astronomisë dhe se nuk paraqet kërcënim për botën.

COMMENTS

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 11)