Cikalleshi takoi ‘Ezelin’, komenti i Bes Kallakut është epik

Cikalleshi takoi ‘Ezelin’, komenti i Bes Kallakut është epik

Nuk do ta besoni se e kujt është kjo çantë me revole brenda (Foto)

Serialet e kinematografisë turke kanë marrë vëmendje edhe në trojet shqiptare.

Një aktor shumë i dashur për publikun shqiptar është edhe Kenan Imirzalioglu, të cilin e njohin në rolin e Ezelit, shkruan lajmi.net.

Gjatë ditës së djeshme, sulmuesi i kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi kishte takuar aktorin turk, me të cilin ndau edhe një fotografi.

Fotografia me Imirzalioglun mori shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve të futbollistit, por ai i aktorit Bes Kallaku ishte epik.

“Si e kishte dajën”, e pyet Besi, Cikalleshin me shaka duke treguar se ka parë telenovelën e famshme të Ezelit.

COMMENTS