Daçiq ia këndon Erdoganit ‘Osman Agën’, por shikojeni reagimin Vuçiqit

Daçiq ia këndon Erdoganit ‘Osman Agën’, por shikojeni reagimin Vuçiqit

Dy zyrtarë të Serbisë nesër me leje vizitojnë Kosovën

Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiq ia këndoi një këngë turke, Recep Tayip Erdoganit gjatë një darke të mbajtur në nder të Presidentit turk.

Në videon e cila është shpërndarë në youtube shihet se si Daçiq në afërsi të tavolinës ku ishin ulur Erdogan dhe gruaja e tij Emina, si dhe Presidenti serb Aleksandar Vuçiçq bashkë me bashkëshorten Tamarën , Tamara, këndojnë këngën “Osman Aga” në turqisht.

Performanca e Dacic’it, i ka pëlqyer edhe presidentit serb, Vucic. Ky i fundit nuk ka mundur ta përmbajë veten nga të qeshurat, gjatë kohës sa Dacic në këmbë, me mikrofon në dorë këndonte pranë tavolinës së presidentëve Erdogan e Vucic.

COMMENTS