Dëshmojnë që kanë gjak shqiptari, ja çka bën Rita për Bebe Rexhën

Dëshmojnë që kanë gjak shqiptari, ja çka bën Rita për Bebe Rexhën

Cikalleshi takoi ‘Ezelin’, komenti i Bes Kallakut është epik

Rita Ora dhe Bebe Rexha janë dy prej shqiptareve që po shënojnë karrierë shumë të suksesshme në botë.
Përveç se ndajnë të njëjtin profesion, Rita dhe Bebe janë mike shumë të mira me njëra-tjetrën, shkruan lajmi.net.

Në shumë evente, dy këngëtaret janë fotografuar së bashku, ndërsa nuk mungojnë as imazhet që kanë bashkë në rrjete sociale.

Bebe Rexha ka publikuar dy projekte të reja, pjesë nga albumi “Expectation”, i cili do të dalë shumë shpejt në treg.

Nuk ka munguar përkrahja nga Rita, e cila ka publikuar këngën e saj në rrjete sociale, për të dëshmuar edhe një herë që kanë marrëdhënie shumë të mira me njëra-tjetrën. /Lajmi.net/

COMMENTS