Di Maria befason me klubin e ri

Di Maria befason me klubin e ri

Liverpooli eliminon Romën, në finale e pret Reali (Video)

Angel Di Maria mund të transferohet në Kinë

Sipas tabloidit britanik, The Sun, Angel Di Maria mund të largohet nga Paris Saint-Germain gjatë janarit.

Ai mund të transferohet në Superligën e Kinës, ku thuhet se disa skuadra kanë shfaqur interesim për të.

Di Maria ka oferta edhe nga Evropa. Inter dhe Barcelona janë në mesin e klubeve që e duan ish yllin e Real Madridit dhe Manchester Unitedit. /Express/

COMMENTS