Dy prezantueset e njohura serish bashkë, publikojnë imazh në “Instagram”

Dy prezantueset e njohura serish bashkë, publikojnë imazh në “Instagram”

Kim Kardashian rrezikon shumë në “Beautycon” (Foto)

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë dy nga prezantueset e njohura që i bashkon jo vetëm profesioni por edhe miqësia.

Arbana ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet së bashku me Xhemin teksa po bënin mëngjes.

Të dyja dukeshin në formë dhe po e shijonin ndejën së bashku./Indeksonline/

COMMENTS