Dy vite pas ndarjes, Dafina Rexhepi kthehet në krahët e ish të dashurit

Dy vite pas ndarjes, Dafina Rexhepi kthehet në krahët e ish të dashurit

Gruaja e Demaçit: Ademi mori një grua tjetër, ishte shumë e mirë – e këqyri 10 vjet

Të gjithë e mbajmë mend debutimin e këngëtares simpatike kosovare, Dafina Rexhepi e cila qysh me paraqitjen e para arriti të jetë një emër mjaftë i pëlqyer dhe i lakuar në mediat rozë.

Por, karriera e saj muzikore qe e luhatshme vite pas vitesh. Artistja thuhej se ishte distancuar nga muzika pikërisht për shkak të fokusimit të saj në lidhjen e dashurisë që më pas mori fund.

Megjithatë, duket se këngëtarja sërish është kthyer në krahët e ish të dashurit të saj, madje ajo ka postuar edhe një instastory me të, gjë që tregon se sërish ata janë bërë bashkë./Indeksonline/

COMMENTS

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 11)