E kthejnë shimpanzenë në natyrë, por kafsha bën diçka prekëse

E kthejnë shimpanzenë në natyrë, por kafsha bën diçka prekëse

Bëni që shtëpia juaj të mbajë aromë të këndshme me këtë përzierje të thjeshtë, sa edhe fqinjtë tuaj të xhelozojnë

Disa doktorë e kthyen një shimpanze në natyrë pas rehabilitimit të qëndrueshëm, por nuk menduan se do të ndodhte kjo.

Videoja e publikuar në Facebook, tregon momentin kur doktorët e kthejnë në natyrë shimpanzenë e rehabilituar.

Pasi del nga kafazi, shimpanzeja kthehet dhe i përqafon ata, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni videon, e cila është shikuar më shumë se 50 milionë herë në Facebook.

COMMENTS