E turpshme çfarë bën qeni i Dafinës me jastëk

E turpshme çfarë bën qeni i Dafinës me jastëk

Skandaloze, Enca Haxhia përfundon në faqe pornoje

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri sikurse shumë yje të njohura të estradës është shumë aktive në rrjetet sociale.

Dafina pothuajse çdo ditë publikon imazhe nga përditshmëria e saj.

Këngëtarja e njohur i do shumë kafshët dhe këtë më së miri mund ta vëreni përmes fotografive e videove që ajo publikon në rrjetet sociale.

Dafina së fundmi në llogarinë e saj në Instastory ka publikuar një video ku shihet qeni i saj duke bërë seks me jastëk.

Ky veprim i qenit duket se e ka habitur këngëtaren e njohur.


Kujtojmë se “Told Ya” është projekti i fundit nga Dafina. Ndryshe, Dafina ka kohë që është duke jetuar dhe punuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës./Gazeta Express/

COMMENTS