Edhe njëherë Kimberly, femër superseksi

Edhe njëherë Kimberly, femër superseksi

Majk kalon pasditen me të dashurën

Kimberley Garner edhe njëherë ka treguar fizikun e saj të jashtëzakonshëm gjatë një paraqitje në bikine në Miami
Ajo gjithmonë ka thënë se e përzien biznesin me kënaqësi derisa Garner ka treguar në fotot e reja që këtë vit do ta këtë fjalën kryesore sa i përketë ekspozimit të trupit të saj seksi.

Ish ylli i “Made in Chelsea”, është në pushime në Florida dhe Karaibe dhe kjo nuk është hera e parë që ajo bën foto ku ekspozon trupin e saj seksi.

Për më shumë shikojeni vet këtë bukuri të rrallë. Express/

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/edhe-njehere-kimberly-femer-superseksi-485203/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

COMMENTS