Edona Llalloshi me projekt të ri muzikor

Edona Llalloshi me projekt të ri muzikor

A është kjo asambleistja më e re dhe më e bukur në Kosovë?! (Foto)

Edona Llalloshi ka paralajmëruar projektin e ri t saj.
Katër muaj ka që është publikuar projekti “Çka m’bane” nga Edona Llaloshi. Ishte sukses i madh i këtij projekti qëk a regjistruar një milion klikime, projekt mjaft i pëlqyer nga publiku.

Por, tash duket se Edona ka gati prurjeni e re të saj dhe ky informacion nuk është zbuluar prej vetë këngëtares.
Është dizajnerja Drenusha Xharra ajo që me anë të llogarisë së saj në Instagram ka bërë të ditur Edona po vjen me projekt të ri.

Klipi do të punohet nga EMF Creative, kurse Edona duket mjaft bukur në të kuqe.

Edona ka jetë të qetë e të lumtur familjare jashtë rubrikave rozë./Telegrafi/

COMMENTS