Elvana Gjata publikon projektin e ri

Elvana Gjata publikon projektin e ri

Këngëtarja që falë 5 vakte dhe del komplet cullak(FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata ka publikuar projektin e saj të ri.

Bëhet fjalë për projektin “Shade” i cili është në bashkëpunim me Poo Bear, projekt ky i paralajmëruar kohë më parë.

Ndryshe, edhe në këtë videoklip Elvana dukej e mahnitshme./Indeksonline/

COMMENTS