Elvis Naçi pozon me bashkëshorten

Elvis Naçi pozon me bashkëshorten

Kjo është familja e vërtetë e “Shahinit”

Hoxha i njohur dhe po ashtu humanisti, Elvis Naçi ka pozuar me bashkëshorten e tij. 

Elvis Naçi ka prezantuar bashkëshorten e cila është e mbuluar, duke praktikuar kështu edhe fenë në të cilën ata besojnë. 

Ndryshe, çifti Naçi janë prindër të tre fëmijëve, dy djemve dhe një vajze./Indeksonline/

Image may contain: 2 people, people smiling

COMMENTS

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 11)