Emily Ratajkovska pozon topless sapo del nga dushi

Emily Ratajkovska pozon topless sapo del nga dushi

MC.Kresha po mendon të bëhet baba?!

Modelja Emily Ratajkovska është në mesin e emrave më të kërkuar në botën e modës.
Ajo shpesh është imazh i brendeve të njohura, në të cilat nuk ngurron t’i tregojë linjat trupore

Së fundi, modelja ka pozuar për brendin “Inamorata” në linjën e re të veshjeve të larjes, në të cilën u shfaq provokuese.

Emily ka realizuar fotosesionin ku u fotografua si një e sapo dalë nga dushi duke i lënë shumë pak vend imagjinatës me paraqitjen nudo në pjesën e sipërme, shkruan lajmi.net.

Sipas TheSun, Emily Ratajkovska në moshën e re kishte realizuar linjën e saj të veshjeve të brendshme dhe atë me vetë-financim.

COMMENTS