Emina zbulon barkun: Mezi pres ta mbaj në krahë të voglin tim

Emina zbulon barkun: Mezi pres ta mbaj në krahë të voglin tim

Nuk do ta besoni se e kujt është kjo çantë me revole brenda (Foto)

Është në muajin e fundit të shtatzënisë.
Modelja shqiptare Emina Çunmulaj së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë, shruan lajmi.net

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet në vizitë të gjinekologia, duke zbuluar barkun e fryrë dhe duke treguar se sa e lumtur që është.

Emina kujtoi gjithë kohën e kaluar, vështirësitë në tre mujorin e parë por ndjenja e të bëreit nënë po e bënë atë që t’i harrojë gjitha ato që ka kaluar!/Lajmi.net/

COMMENTS