Era Istrefi arrin milionin e parë

Era Istrefi arrin milionin e parë

Me imazhin gjysmë të zhveshur të Anxhelinës, Albëria zbulon një sekret

Era Istrefi ka grumbulluar një milion ndjekës në Instagram.
Me këtë rast ajo e ka bërë një postim në po këtë rrjet social, duke shkruar: “ U bëmë një milion. Ka qenë një rrugë e gjatë.. mezi pres t’ju tregoj se çfarë pason dhe çfarë kam qenë duke punuar gjithë këtë kohë. Ju dua!!!”.

Kënga e fundit e postuar nga Era është “Origami” në bashkëpunim me DJ Maphorisa, e cila për një muaj ka grumbulluar rreth katër milionë klikime.

 

COMMENTS