Ernest Zymberi bëhet baba për herë të parë

Ernest Zymberi bëhet baba për herë të parë

Vjollca Haxhiu ekspozon gjoksin, duket shumë joshëse

Ernest Zymberi apo siç njihet për publikun “Llukmani” tek seriali vendor “O sa mirë” u bë baba për herë të parë.
Ernesti dhe Albulena Rexhepi u bënë prindër të një vajze të cilët e pagëzuan me emrin, Mara, shkruan lajmi net.

Me anë të një postimi të publikuar në Instagram, Ernesti jep lajmin e gëzueshëm për të gjithë fansat e tij.

“Lena edhe une sapo u beme prind. Ka kohe qe e imagjinojme kete ndjenje. Ka kohe qe enderrojme kete moment. Fale Zotit po e perjetojme kete dhurate. Mara Zymberi lindi sot, bashke me te rilindem edhe ne me nje dashni te re ne mesin tone. Bota eshte e vogel e fjalet jane te pakta per ta pershkru kete ndjenje… Faleminderit Klinikes Amerikane dhe stafit te jashtzakonshem. Faleminderit Dr.Fitnete Nuraj per kujdesin e vazhdueshem dhe miresjelljen, ka shkruar aktori në postimin e publikuar.

Vlen të ceket se Ernesti dhe Lena kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë verën e kaluar.

COMMENTS