Familjen nga Lipjani, iniciativa “Lipjani për lipjanasët” e bënë me shtëpi të re (Video)

Familjen nga Lipjani, iniciativa “Lipjani për lipjanasët” e bënë me shtëpi të re (Video)

Nxënësit e gjimnazit “Naim Frashëri” në Shtime, edhe këtë vit dëshmojnë solidaritetin e tyre

Iniciativa “Lipjani për lipjanasët” kanë bërë me shtëpi të re edhe një familje nga komuna e Lipjanit.

Agim Sahiti dhe familja e tij nga fshati Varigovci u bë me shtëpi të re.

Të pranishën në këtë përurim ishin edhe nënkryetari i Lipjanit, Fauz Xhemajli si dhe drejtori për Buxhet dhe Financa, Latif Ramadani.

Iniciativa “Lipjani për lipjanasët” ka publikur videon e shtëpisë së re dhe me respekt të veçant ka falenderuar të gjithë bamirësit që ndihmuan në ndërtimin e kësaj shtëpië./Ulpianapress/

 

E gëzofshi Shtëpin e re 😊!Agim Sahiti nga Varigovci i Lipjanit u bë me shtëpi të re!Bamirës, Zoti ju…

Gepostet von Lipjani për lipjanasët am Freitag, 14. August 2020

COMMENTS