Fillimet e para të Nora Istrefit, foto që ndoshta s’do të donte t’i shihte kurrë

Fillimet e para të Nora Istrefit, foto që ndoshta s’do të donte t’i shihte kurrë

“Threedots” fitues absolut i “Kënga Magjike”, por Flori nuk lë ironinë…

Që nga fillimet e para të karrierës muzikore zëri i Nora Istrefit është pranuar mirë nga publiku.
Çfarë ka ndryshuar tek ajo është pamja e jashtme, madje drastikisht, shkruan lajmi.net

Nora Istrefi dikur njihet si një femër simpatike por sot linjat e saj trupore kanë marrë formën e duhur dhe duket më seksi se dikur.

Nëse ajo i ka ‘zhdukur’ nga mendja dhe ndoshta s’do të donte t’i shihte kurrë imazhet nga e kaluara ne ju sjellim disa prej tyre, kështu dukej Nora Istrefi ndër vite../Lajmi.net/

COMMENTS