Fillojnë shakatë me kërcimin e Ronaldos, Juventus thotë se ai fluturoi mbrëmë

Fillojnë shakatë me kërcimin e Ronaldos, Juventus thotë se ai fluturoi mbrëmë

Reali ofron Iscon e Kovacicin për Hazardin

Ronaldo kërceu mbrëmë në një lartësi mjaftë të madhe dhe arriti të shënoj gol në ndeshjen kundër Sampdorias.

Kërcimi i tij ishte në një lartësi prej 2.56 metra kurse futbollisti është i gjatë 1.85 metra.

Me kërcimin e Ronaldos kanë filluar të bëjnë shaka në rrjetet sociale, madje disa fotografi të improvizuara në formë shakaje ka postuar edhe faqja zyrtare e Juventusit.

Madje ata kanë thënë se Ronaldo ka fluturuar në ndeshjen e mbrëmshme./Indeksonline/.ImageImageImageImage

COMMENTS