Fillon festa e simpatizantëve të LDK-së në Lipjan (VIDEO)

Fillon festa e simpatizantëve të LDK-së në Lipjan (VIDEO)

Vdes ish-kreu i OKB-së, Kofi Annan

Simpatizantët e LDK-së kanë filluar festën në qytetin e Lipjanit.

Të entuziazmuar ata po thërrasin emrin e lideres së tyre, Vjosa Osmani si dhe kreut të Lipjanit, Imri Ahmeti, njofton Ulpianapress.

Ulpianapress ka marrë pamjet nga kjo festë.

Video më poshtë:

COMMENTS