Fitorja, “shpresa” e vetme e Shaqirit dhe Stokes për mbijetesë, formacionet zyrtare

Fitorja, “shpresa” e vetme e Shaqirit dhe Stokes për mbijetesë, formacionet zyrtare

Era “ndez” finalen, shqiptarja këndon në Moskë

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së fundit të xhiros së 34’të në Premierligë. Skuadra e West Hamit pret në shtëpi Stoke Cityn e “zhytur” në krizë dhe në fund të tabelës. Madje ky takim mund të jetë vendimtarë për skuadrën e Xherdan Shaqirit, të shpëtoj apo të bie në Championship, shkruan IndeksOnline.

Takimi nis nga ora 21:00 dhe luhet në stadiumin “London Stadium”.

West Ham:


Stoke City:

COMMENTS