Fjalimi i Shkelzen Hajdinit në Kuvend që ‘goditi’ deputetët e opozitës (Video)

Fjalimi i Shkelzen Hajdinit në Kuvend që ‘goditi’ deputetët e opozitës (Video)

Reagon LDK: Nuk mirremi me shpifjet e PDK-së, nuk përbëjnë dicka të re (Video)

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Shkelzen Hajdini gjatë adresimit para deputetëve të Kuvendit të Kosovës ka qenë tejet i ”ashpër” ndaj tyre.

Hajdini gjatë debatit në seancën e Kuvendit të Kosovës tha se me gjithë respektin për t’a, mirëpo e kanë tepru, sepse këtu janë për me i shty përpara proceset, duhet t’a kuptojmë që jemi në pandemi dhe qytetari ka nevojë për ndihmë institucinale dhe pak është e rëndësishme kush është në qeveri, njofton Ulpianapress.

Më poshtë mund ta shihni videon e plotë të fjalimit të Shkelzen Hajdinit.

COMMENTS