Formacionet zyrtare: Franca – Kroacia

Formacionet zyrtare: Franca – Kroacia

Mourinho dënohet me 3.3 milionë euro nga gjykata e Madridit

Janë publikuar formacionet zyrtare, Franca – Kroacia.

Franca dhe Kroacia kanë publikuar formacionin zyrtar të finales së Kupës së Botës “Rusi 2018”, shkruan IndeksOnline.

Franca: Lloris; Pavard, Varane, Umtiti, Hernandez; Kante, Pogba, Griezmann, Matuidi, Mbappe, Giroud

Kroacia: Subasic; Vrsaljko, Strinic, Lovren, Rakitic, Brozovic, Vida, Perisic, Modric, Mandzukic, Rebic

COMMENTS