Formacionet zyrtare: Real Madrid – Girona

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Girona

CRESPO E BËN HORË ARGJENTINËN

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Real Madridt dhe Gironas.

Real Madrid dhe Girona do të përballen në ndeshjen e tyre të parë në kuadër të Kupës së Mbretit.

Ndeshja që zhvillohet në Santiago Bernabeu, do të startoj në ora 21:30, raporton lajmi.net.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Real Madrid:

Girona:

COMMENTS