Formacionet zyrtare: Roma – Bologna

Formacionet zyrtare: Roma – Bologna

Barcelona – Man Utd, Ozil zgjedh klubin e ri

Roma dhe Bologna është sfida e radhës e Serie A.

Në stadiumin ‘Olimpico’, Roma me fillim nga ora 20:45 do të përballet me Bolognan.

Roma aktualisht zë pozitën e pestë me 21 pikë, ndërsa Bologna në vendin e 11 me 14 pikë.

Formacionet zyrtare:

Roma:

Bologna:

COMMENTS