Foto/ Ekskluzive: Ky është personi që u vra me thikë në Lipjan

Foto/ Ekskluzive: Ky është personi që u vra me thikë në Lipjan

Numri i Ministrive nga 21 duhet të ulet në 13, kursehen rreth 13 milionë euro

Burime të sigurta të Sinjalit brenda Policisë dhe Prokurorisë, thanë se personi që dyshohet se u vra me thikë sot në Lipjan është F.K 42 vjeçar. Të njëjtat burime treguan se motivi i vrasjes dyshohet të jetë për çështje pronësore, po ashtu kanë bërë me dije se dorasi dhe viktima janë nip e dajë.

Nga përleshja me thikë ka mbetur i vdekur 42-vjeçari dhe janë lënduar dy persona tjerë. Të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetë.

Dorasi është arrestuar, ndërsa trupi i viktimës është dërguar për obduksion.

Fotografi të F.K, 42 vjeçar.

COMMENTS