Fotoja që po thyen rrjetet sociale, burri mbron ‘bishën’

Fotoja që po thyen rrjetet sociale, burri mbron ‘bishën’

Menduan se ishte ide brilante zbritja e dollapit me litar nga ballkoni (Video)

Një piton 2 metra e gjysmë i gjatë është zbuluar duke kaluar në mesin e një autostrade dhe për fatin e tij të mirë, nuk u shtyp asnjë nga asnjë makinë.

Burri që e ndihmoi, një kafshëdashës “i thekur”, e dalloi atë kur po kthehej nga puna me disa miq të tij dhe vendosi të shtrihej në rrugë më të në mënyrë që makinat ta vinin re.

Mendohet se bisha është një mashkull i rritur duke u bazuar në gjatësinë e tij./tvklan.al

Fotoja që po thyen rrjetet sociale, burri mbron 'bishën'

COMMENTS