Françeska Jaçe vjen ‘e nxehtë’ në fotosesionin ri të të brendshmëve (Foto)

Françeska Jaçe vjen ‘e nxehtë’ në fotosesionin ri të të brendshmëve (Foto)

Rikthehet Angela Martini, poza të “nxehta” e shtrirë në rërë

Françeska Jaçe fitoi njohje te publiku pas pjesëmarrjes së saj në edicionin e pestë të “Big Brother Albania”.

Tani ajo është një ndër modelet më të njohura në Shqipëri, dhe numëron me mijëra ndjekës në rrjetet sociale.


Shpesh, Françeska bëhet temë në media lidhur me imazhet provokuese që publikon në Instagram.

Së fundmi, ajo ka ndarë me fansat disa imazhe ‘të nxehta’ ku shfaqet vetëm në të brendshme, teksa ka promovuar paruket dhe zgjatimet e flokëve.

Jaçe ka vënë në pah linjat dhe gjoksin e saj atraktiv, ndërsa pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar.

Ndryshe, ajo është mjaft e përfolur edhe për jetën private, ndonëse nuk ka bërë asnjëherë të ditur se nëse është një mashkull në jetën e saj private. /Telegrafi/

COMMENTS