Fulhami në finale, shpreson kthimin në Premierligë (Video)

Fulhami në finale, shpreson kthimin në Premierligë (Video)

Maradona pritet si “mbret” në Bjellorusi, merr detyrën e re te Dinamo Brest (Foto)

Skuadra e Fulhamit është kualifikuar për në finalen e madhe të playoffit.

Klubi me traditë ka mposhtur 2 me 0 ekipin e Derby-t, duke siguruar kështu finalen e “Wembleyt”.

Golat në këtë ndeshje i shënuan; Sessegnon dhe Odoi.

Skuadra e Fulhamit duhet pret fituesin e ndeshjes së nesërme, mes Middelsbrought dhe Aston Villa-s, për ta mësuar kundërshtarin në finalen e madhe.

Kush e fiton ndeshjen finale, siguron një vend në Premierligë për sezonin e ri./IndeksOnline/


COMMENTS