Category: fun

1 2 3 14 12 / 164 POSTS
Një sasi prej 74.404 dollarë, një smartphone dhe një orë dore thuhet se është lënë nga një pasagjer në një avion që vinte nga Kuvajti në aeroportin e ...
Një kameriere shpërtheu në lot pasi mori një bakshish të konsiderueshëm dhe të papritur nga një klient. Përveç porosisë që kushtonte 9.53 sterlina, ...
Rezear Xhaxhiun, të gjithë e njihni nga ekrani. Por në këtë profil, më pak publik, nuk e keni parë ndonjëherë. Pasditen e sotme, Xhaxhiu dhe bashkë ...
Një udhëtar e ka filmuar momentin kur është dashur për tetë orë të durojnë një fëmijë teksa bërtiste vazhdimisht. Vogëlushi ka nxjerrë zëra me tërë ...
Kjo pajisje përshtatet me të gjitha llojet e xhaketave. Torch 2.0 është emri i pajisjes e cila është universale dhe mund të përdoret me të gjitha l ...
Për policët mendohet se janë sypatrembur dhe nuk ka asgjë që ua fut frikën. Por kur ta shikoni reagimin e këtij polici, ju më nuk do të mendoni ash ...
Jeleku më i madh në botë, me një madhësi prej 1360B dhe me një peshë prej 90kg, ka dalë në shitje në një ankand në eBay. I krijuar më 2011 për të n ...
A e keni ëndërruar ndonjëherë një shtëpi në një fshat të bukur italian? Epo lajmi që prisnit erdhi. Në Ollolai të rajonit malor Barbagia të Sardenjës ...
Ai është një nga shkencëtarët më të spikatur të shekullit të 20-të. Studentët e psikologjisë në mbarë botën i referohen atij si “gjysh Freudi”. Gj ...
Dy majmunë janë primatët e parë të klonuar duke përdorur të njëjtën teknikë të deles Dolly. Kjo teknikë tregon se perspektiva e klonimit të njeriut ...
Në ditën që në Davos u mblodhën disa nga emrat më të pasur të globit për të ndjekur nga afër punimet e Forumit Ekonomik, OXFAM publikoi një raport shq ...
Kemi dëgjuar miliona herë që më mirë është të jetë i ndezur bojleri vazhdimisht sesa ta fikni, sepse kështu, gjoja, kursehet energjia elektrike. Ja ci ...
1 2 3 14 12 / 164 POSTS