Gjithë magjia e saj e ka një sekret, zbuloni kuptimin e emrit Oriola

Gjithë magjia e saj e ka një sekret, zbuloni kuptimin e emrit Oriola

Kjo pajisje do ju mbajë ngrohtë gjatë dimrit të ftohtë (Foto)

Jo më kot ajo është një nga femrat më të komentuara dhe që prej daljes së parë ajo ka marrë vëmendjen e të gjithëve.
Në një prej postimeve të fundit ajo ka bërë ca kërkime dhe ka gjetur kuptimin e emrit të saj.

Oriola është një emër me origjinë latine dhe kuptimi i emrit të saj është ‘e florinjtë’ . /Gazeta Express/

COMMENTS