Goditet me makinë një e moshuar në Lipjan (Video)

Goditet me makinë një e moshuar në Lipjan (Video)

Kërkimet në Lepenc u ndalën se s’kishte ndriçim, policët do kërkohen edhe në Maqedoni

Në rrugën ‘’Lidhja Prizrenit’’, ka ndodhur një aksident, njofton Ulpianapress.

Një këmbësore është goditur nga një veturë në vendkalim të këmbësorëve.

Ulpianapress ka siguruar një video nga vendi i ngjarjes, ndërkaq mëson nga dëshmitarët se e aksidentuara ka marrë lëndime të rënda trupore dhe po trajtohet në QKUK.

 

COMMENTS