Gold AG nxjerr album me 12 këngë të reja – “Diaspora”

Gold AG nxjerr album me 12 këngë të reja – “Diaspora”

Këta dy fëmijë janë të një këngëtare të njohur kosovare

Reperi i njohur shqiptare, Arian Agushi – Gold AG, njihet për projektet e suksesshme muzikore.

Ai publikon shpesh këngë dhe pothuajse secila shndërrohet në më të dëgjuarat.

Duke qenë kështu ai ka vendosur që ta bëjë një album të cilit i la titullin “Diaspora” dhe tani veçse e ka nxjerr në shitje.

Goldi këtë e bëri të ditur nëpërmjet publikimit të një postimi në Instagram.

 

COMMENTS

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 11)