Gresa Behluli me veshje provokuese në eventin për 28 nëntor

Gresa Behluli me veshje provokuese në eventin për 28 nëntor

“The Guardian” e përfshin në top dhjetë këngët e vitit hitin e Dua Lipës

Personalitete të shumta ishin të pranishëm në evenimentin e mbajtur për ndërë të festës së 28-nëntorit, e organizuar nga Ambasada e Shqipërisë në Kosovë.
Krahas figurave të shumta, ishte edhe këngëtarja Shkurte Fejza me bashkëshortin dhe vajzën e saj – Gresën.

Është veshja e Gresës, ajo që e ka bërë të duket joshëse dhe provokative, derisa po e njëjta duket se në momente të ndryshme është ndier në ‘siklet’, shkruan Indeksonline.

Gresa me këtë fustan të kuq është munduar të nxjerrë në pah linjat e saj trupore, në veçanti këmbët e saj të gjata.

COMMENTS