Gresa Pallaska me fotografinë më të bukur ndonjëherë: Një mbretëreshë nuk i trembet humbjes

Gresa Pallaska me fotografinë më të bukur ndonjëherë: Një mbretëreshë nuk i trembet humbjes

Një trup si i Dafina Zeqirit! Ja sa kalori ka humbur këngëtarja

Gresa Pallaska është një nga aktoret më të talentuara dhe më të pëlqyera kosovare.

Rolet e shumta në teatër, seriale e prodhime kinematografike e bëjnë atë të jetë në mesin emrave më të kërkuar në botën e artit dhe kulturës, shkruan Indeksonline.

Por, Gresa krahas sukseseve të saj shquhet edhe për bukurinë karakteristike dhe sharmin e saj. Së fundmi ajo vjen me një fotografi, ku vjen si një artiste e vërtetë, duke shfaq anën artistike dhe shpirtin e një femre teksa citon një thënie:

“Një mbretëreshë nuk i trembet humbjes, pasi humbja për të është shtysë drejt madhështisë së mëvonshme”.

COMMENTS