Greta Koçi tregon fytyrën pa make-up, do befasoheni

Greta Koçi tregon fytyrën pa make-up, do befasoheni

Moderatorja e njohur shqiptare në ‘Miss Kina’, ja kush është ajo

Këngëtarja e njohur Greta Koçi është përfolur gjatë për ndërhyrjet plastike.

Ndryshimi i saj ndër vite ka qënë shkak që këngëtarja të vihet në qendër të vëmendjes. Shummë rrallë ndodh që Greta të shfaqet e pa lyer.

Por këtë herë këngëtarja ka surprizuar me pamjen e saj. Duhet thënë se kaq e thjeshte këngëtarja duket tërheqëse dhe mjaft e thjeshtë.

Greta vazhdon të jetë një nga këngëtaret e preferuar të rinjve. Ndërsa për jetën e saj personale dihet shumë pak. Ajo nuk ka pohuar nëse është në një lidhej dashurie apo jo. /Gazeta Express/

COMMENTS