Gruaja ia bën me dije se dëshiron të shkurorëzohet, burri i nervozuar e shtyp me veturë (Video, +16)

Gruaja ia bën me dije se dëshiron të shkurorëzohet, burri i nervozuar e shtyp me veturë (Video, +16)

“Isha skllave seksi, dhe historia ime është arma më e mirë që kam”

Ky është momenti rrëqethës kur një burrë i nervozuar shtyp me veturë gruan e tij, e cila ia bëri me dije se dëshiron të shkurorëzohet.

Ngjarja e tmerrshme është filmuar me kamerë amatore në qytetin rus Khabarovsk, transmeton Telegrafi.

Çifti bashkëshortor fillimisht ishin grindur brenda veturës, dhe kur situata u tensionua ajo i tha burrit të saj se dëshiron të shkurorëzohet dhe pa u menduar dy herë doli nga vetura.

Por, ky veprim zemëroi tej mase burrin i cili u kthye me veturë dhe e goditi në trotuar, megjithatë ajo i shpëtoi më të keqes.

Polica ruse ka njoftuar se ka filluar hetimet, duke mos dhënë informacione tjera mbi incidentin e filmuar që ka përfunduar në ueb-faqe të ndryshme të internetit.

COMMENTS