Hajdini uron Osmanin

Hajdini uron Osmanin

Tensionet në Veri: Nxënësit lirohen nga shkollat

Deputeti nga radhët e LDK-së, Shkelzen Hajdini, ka uruar kryeparlamentaren Vjosa Osmanin, për zgjedhjen e saj në krye të Kuvendit të Kosovës.

Urimit të tij deputeti Hajdini i’a ka bashkangjitur dhe një foto të shkrepur në Kuvendin e Kosovës ku shihet në krah të Osmanit, njofton Ulpianapress.

Shënimi i plotë i Hajdinit:

COMMENTS