Hajnat demolojnë lokalin në Lipjan

Hajnat demolojnë lokalin në Lipjan

Vritet një person fër QMI-së, policia jep detaje

Në Lipjan dje pas mesnate ka ndodhur një grabitje, ku nën kërcënimin e armës dy persona kanë demoluar zyrat e viktimës dhe kanë marrë një telefon.

Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa rasti është duke u hetuar.

“Lipjan 02.06.2018-00:40. Ankuesi mashkull K-Shqiptar punëtor sigurimi i nje firme, ka raportuar se dy të dyshuar të panjohur nën kërcënimin e armës kanë demoluar zyrat dhe nga viktima kanë grabitur një telefon. Nuk raportohet për të lënduar, perderisa rasti eshte duke u hetuar”, thuhet në raportin policor.

COMMENTS