Hajrullahu vizitoi ekipin e hendbollit Ulpiana (Foto)

Ismet-Hajrullahu54

Kandidati për kryetar të Lipjanit Ismet Hajrullahu, vizitoi ekipin e hendbollit Ulpiana.

 

Ai i degjoi me vemëndje ankesat e sportistëve për gjendjen në të cilën gjendet ekipi i tyre dhe sporti në përgjithësi në komunën e Lipjanit.

Hajrullahu u zotua se do jetë gjithnjë në mbështetje të aktivitetit sportiv.

Ai i përgëzoi sportistët e rinjë për përkushtimin dhe vullnetin e tyre ndaj sportit.

Ai theksoi“ ju jeni e ardhmja jonë dhe nuk do jeni më pa mbështetje”.Image may contain: 2 peopleImage may contain: 8 people, people smiling, child and indoor

Të ngjashme

By