Hajrullahu viziton qytetarët e Varigovcit

Hajrullahu viziton qytetarët e Varigovcit

Kadri Veseli: Lipjani gjithmonë ka qenë me vlerat dhe Ismeti duke qenë njeri me vlera, qytetarët do t’ia japin besimin për të qeverisur në 4 vitet e ardhshme

Kandidati për kryetar komune nga PDK-ja Ismet Hajrullahu u prit në takim nga qytetarët e fshatit Varigovc, ku edhe njëherë i konfirmuan përkrahjen e fuqishme për zgjedhjet e 22 tetorit.Image may contain: one or more people, people standing, crowd and indoor

COMMENTS