Haradinaj sot sërish në interpelancë

Haradinaj sot sërish në interpelancë

Nesër seanca kundër 4 deputetëve të Vetëvendosjes

Haradinaj sot sërish në interpelancë
Haradinaj sot sërish në interpelancë

01 qershor 2018 08:43
Kuvendi i Kosovës dje ka pasur në rend dite interpelancën me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, në lidhje me nënshkrimin e marrëveshjes komerciale ndërmjet kompanisë “Contour Global” dhe Qeverisë së Kosovës për projektin e Termocentralit “Kosova e Re”.

Haradinaj do të ketë serish sot një interpelancë tjetër, e kërkuar nga Lëvizja Vetëvendosje në lidhje me korrupsionin dhe krimin e organizuar.

Seanca do të fillojë në ora 13:00.

COMMENTS