Hart niset për të skuadra e re, nesër zyrtarizimi (FOTO)

memremr-637x358

West Ham United nesër pritet të konfirmojë marrëveshjen me Manchester Cityn, për trajnerin Joe Hart.

 

Portieri i Kombëtares së Anglisë është rikthyer në Premierligë, por te skuadra e Manchester Cityt.

City dhe West Ham kanë arritur marrëveshje për huazimin një vjeçar të portierit 29 vjeçar.

Hart ka marrë rrugë për në Londër, gjë të cilën e ka konfirmuar me një fotografi në rrjetet sociale./Lajmi.net/

Të ngjashme

By