Haxhi Shala “gjueton” edhe në Lipjan, aderime të reja në AAK

Haxhi Shala “gjueton” edhe në Lipjan, aderime të reja në AAK

Vucicit i organizohet një pritje në Veri pasi u poshtërua në Drenicë

Edhe dy largime janë konfirmuar nga partia e Nismës Socialdemokrate.

Burim Shamolli, i cili kishte postin e drejtuesit të nëndegës së Nismës në Shalë dhe anëtarë i kryesisë së degës në Lipjan gjithashtu dhe Shqiprim Shamolli, sekretar i rinisë së nëndegës së Shalës kanë konfirmuar largimin e tyre nga kjo parti, transmeton Indeksonline.

Image may contain: text that says "SOFRA E Bajramit"

Gjithashtu që të dy kanë bërë të ditur se tani e tutje do t’i bashkohen rrugëtimit të deputetit Haxhi Shala, i cili para pak ditësh konfirmoi kalimin e tij në AAK, partinë e Ramush Haradinajt.

COMMENTS