I vdes babai kryetarit të Lipjanit

I vdes babai kryetarit të Lipjanit

Ahmeti: Komuna e Lipjanit do t’i respketoj të gjitha vendimet e dalura nga Qeveria e Kosovës për parandalimin e Covid -19

Kreut të Lipjanit, Imri Ahmetit i ka vdekur babai, lajm të cilin e ka bërë të ditur në faqen e tij zyrtare.

Ahmeti ka njoftuar se babai i tij varroset nesër në ora 12:30 në pranin e rrethit të ngusht familjar dhe miqëve të familjes.

“Të dashur miq e dashamirë,
U nda nga ne më i dashuri ynë Baba, Sherif Bahti Ahmeti.
Do ta kujtojmë me mirësi e dashuri ashtu siq jetoj çdo ditë të jetës.

Varrimi do të bëhet nesër në varrezat e fshatit Torinë, në ora 12:30 në pranin e rrethit të ngusht familjar dhe miqëve të familjes”, ka shkruar Ahmeti.

COMMENTS