Imri Ahmeti kujton Ibrahim Rugovën në 14-vjetorin e vdekjes së tij

Imri Ahmeti kujton Ibrahim Rugovën në 14-vjetorin e vdekjes së tij

​Mediat e Beogradit: Format i ri dialogut, përfshihen SHBA dhe Rusia, Gjermania me emisar special

Kryetari i LDK-së së Lipjanit, njëherit kryetar i Lipjanit, Imri Ahmeti ka përkujtuar ish presidentin Ibrahim Rugova në 14 vjetorin e vdekjes së tij, transmeton Ulpianapress.

Përmes një shkrimi në Facebook, Ahmeti ka nderuar kontributin e Presidentit Rugova të dhënë gjatë rrugëtimit të tij drejt lirisë dhe pavarësisë së vendit.

COMMENTS